korduma kippuvad küsimused

 

korduma kippuvad küsimused

 

TARNE & PAKENDAMINE
Kas teil on olemas füüsiline pood, et tulla tooteid vaatama?

Wanderwallil füüsilist poodi kahjuks veel ei ole, kuid kui Teil tekib tellimuse, tootevaliku või mõne muu teema osas küsimusi ja ideid, siis võtke meiega julgelt ühendust ja anname endast parima, et anda Teile kiiret infot.

Kui pikk on tarneaeg?

Sõltuvalt asukohast kulub tarnele üldiselt 2–4 tööpäeva ja alates 69-eurosest ostust toimetame ostu kohale täiesti tasuta! Juhul, kui mingil põhjusel on toode vaja meile tagastada, siis garanteerime 14-päevase tasuta tagastusõiguse.

Kus Wanderwalli tooted valmistatud on?

Wanderwalli postrid ja pakendid on kõik trükitud Eesti kohalikus trükikojas. Täispuidust ja alumiiniumist pildiraamid on toodetud Eestis ja plastikust pildiraamid on toodetud Hiinas.

Kuidas te pakke saadate?

Meie tarneparneriteks on Itella SmartPost, Omniva ja DPD. Kõik postrid ning pildiraamid suurusega kuni 40x50cm (k.a) saadame Teie valitud pakiautomaati.

Pildiraamid suurusega 50x70cm ja 70x100cm ning pildiriiulid tarnime Teile kulleriga otse koduukseni.

Mida teha kui mu tellimus on saanud transpordi käigus kahjustada?

Juhul kui Teie tellimus on transpordi käigus saanud kahjustada, siis palun võtke meiega koheselt ühendust [email protected]. Edastage meile oma tellimuse number ja võimalusel lisage juurde pildid kahjustustest. Teil on võimalik valida kas uue toote või rahatagastuse vahel. Juhul, kui soovite rahatagastust, siis raha tagastatakse Teie pangakontole kolme tööpäeva jooksul.

Kas müügilolevad postrid on juba raamitud?
Wanderwalli postrid jõuavad kohale raamitud kujul – täpselt nii, nagu oled need kodulehel ostukorvi pannud, et saaksid kohe kauni kunstiteose oma seinale riputada.
Mida tähendab toote kõrval valik “Lisa paspartuu”?
Paspartuu peamine eesmärk on tekitada pildiraami ja postri vahele hingamisruumi, et muuta poster raami sees mõjusamaks ja konkreetsemaks. Lisaks jääb paspartuu kasutamisel postri ja klaasi vahele ruumi õhu ringlemiseks, et klaasi temperatuuri kõikumised ei kahjustaks postrit ja kindlustaks selle pikema säilivusea.
NB! Kõik pildid postritest meie kodulehel on kujutatud ilma paspartuuta (v.a. galeriiseinad). Pea ka meeles, et mitmetel illustratiivsetel postritel on juba eelnevalt valged ääred lisatud, et lisada pildile efekti, kuid antud juhul ei ole tegemist paspartuuga.
Kui ma valin paspartuu, siis mis jääb pildiraami lõplikuks suuruseks?

Paspartuu lisamise näide: 

Kui soovid tellida oma valitud postri koos paspartuuga, siis pane tähele, et kui valid näiteks suuruseks 50x70cm ja lisad valikule veel paspartuu, siis raami suuruseks jääb 50x70cm, kuid lisades raami sisse paspartuu, siis paspartuu arvelt väheneb postri reaalne mõõt ühe võrra ehk antud juhul muutuks poster 40x50cm suuruseks. Seega palun pea meeles, et tellides postrit koos raami ja paspartuuga, siis suurust valides valite Te raami mitte postri suuruse!

Kuidas ma tean, et olete minu tellimuse kätte saanud?

Kinnituseks, et tellimuse info on meieni jõudnud, saadame teie e-posti aadressile tellimust kinnitava e-meili kohe pärast tellimuse esitamist. Vahel harva võib eksida tellimuse kinnitus ära ka rämpsposti.

Kui tellimus on meie poolt komplekteeritud ja tarnepartnerile üle antud, siis tuleb Teie e-mailile teavitus, et tellimus on komplekteeritud ja teele pandud.

Kust ma saan enda tellimuse teekonda jälgida?

Meie tarnepartnerid on Itella/Smartpost, Omniva ja DPD. Juhul kui tellisid enda saadetise pakiautomaati, siis saad oma saadetist jälgida vastava teenusepakkuja kodulehelt:

ITELLA/SMARTPOST
https://itella.ee/eraklient/saadetise-jalgimine/

OMNIVA
https://www.omniva.ee/

DPD
https://www.dpd.com/ee/et/

Juhul kui Sinu tellimus toimetatakse kohale kulleriga, siis kullerteenust pakub meile Itella/Smartpost. 

Tellimuse jälgimiseks on vajalik sisestada saadetise number, mille leiad kinnitusest, mille saadame Sulle kui tellimus on teele pandud. 

Kuidas ma saan ise tellimusele järgi tulla?

Kui soovid oma tellimusele ise järgi tulla, siis saad külastada meie kontorit, aadressil Suur-Paala 2a, Tallinn. Kontorisse pääseb Punase tn poolselt majaküljelt ning kontor asub esimesel korrusel, paremat kätt. 

Tähelepanu! Kõik ise järgi tellimused saab kätte kokkuleppe teel, kuna koguaeg ei pruugi inimesi kohapeal olemas olla.

Tarne

Teie tellimus pakitakse turvaliselt ja saadetakse kohale meie usaldusväärsete tarnepartnerite Itella/Smartpost, Omniva ja DPD poolt. Kvaliteetse ja kiire tarne tagamiseks saadame tellimused, mis sisaldavad postreid ja pildiraame suuruses 50x70cm või 70x100cm, otse kulleriga koduukseni, et tagada paki täiuslik seisukord.

Sõltuvalt asukohast kulub tarnele üldiselt 2–4 tööpäeva ja alates 69-eurosest ostust pakume tasuta kohaletoimetamist. Juhul, kui mingil põhjusel on toode vaja meile tagastada, siis garanteerime 14-päevase tasuta tagastusõiguse.

Skandinaavia stiilis postrid seinaleSkandinaavia stiilis postrid seinale