Matisse VII

Alates 8.95

Hoolikalt valitud postrid on trükitud kvaliteetsele mattpaberile, mida on võimalik tellida koos Eestis toodetud puitraamidega, trendikate plastikust raamidega või raamimata kujul.

Palun pane tähele, et kodulehe pildid on illustratiivsed ning postrite värvid võivad tegelikkuses veidi erineda ekraanil kuvatud toonidest.

21 x 30cm
30 x 40cm
40 x 50cm
50 x 70cm
70 x 100 cm
Ilma raamita (ainult poster)Ilma raamita (ainult poster)
Must puitMust puit
Valge puitValge puit
TammepuitTammepuit
Must plastikMust plastik
Hõbedane plastikHõbedane plastik
Kuldne plastikKuldne plastik
Puhasta

  • Postrid kätte raamitud kujul
  • Tasuta transport alates 69 eurost
  • Kaup kätte 2-4 tööpäevaga

Pakkudes lugematul hulgal erinevate disainidega postreid, loodame aidata teil leida oma maitsele sobiva seinakunsti olenemata teie stiilist ja eelistustest.

Postreid on võimalik tellida koos Eestis toodetud täispuit raamiga, plastikust raamiga või raamimata kujul. Lisaks saad lisada postrile paspartuu näol valged ääred, et poster saaks raamis tulla paremini esile ja olla kaitstud. 

Meie raamid on valitud vastavalt postritele, et garanteerida ideaalne sobivus igasse pildiraami. Kombineeri postrid erinevas suuruses, värvis või stiilis raamidega, et luua oma koju ideaalne fotosein. Kui otsid inspiratsiooni, kuidas kombineerida postreid oma ideaalse galeriiseina loomiseks, siis vaata meie nipinurka ideede saamiseks. Loe lähemalt, kuidas luua stiilne galeriisein, et muuta oma seinad elavamaks ja anda kodule viimistletud välimus.

 

Skandinaavia stiilis postrid seinale

Postrid

Avasta taskukohaseid skandinaavia disainist inspireeritud postreid, mis on ideaalne viis interjööri isikupärastamiseks igas toas. 

Wanderwalli postrid on trükitud vesivärvidega katmata mattpaberile. Väiksemõõdulised postrid (210x300mm & 300x400mm) on trükitud paberile grammkaaluga 250g/m2. Ülejäänud postrid trükime paberile grammkaaluga 200g/m2Postrid on trükitud kohalikus Eesti trükikojas, et tagada täiuslik kvaliteet.

Postrite tarneaeg: 2 - 4 tööpäeva

Skandinaavia stiilis postrid seinale
Skandinaavia stiilis postrid seinale

Pildiraamid

Wanderwallist leiad pildiraame viies erinevas suuruses ja kuues erinevas kujunduses - nii läikivat hõbedat, kuldset, musta kui ka loodusliku valget, musta ja tammepuidust pildiraame.

Raamide tagaküljel on siledad metallpandlad, mille abil on neid lihtne avada ja sulgeda ning riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Suuremate raami mõõtmete jaoks kasutame purunemiskindlat pleksiklaasimis on kergem ja tugevam kui päris klaas, kuid millel on samad peegeldavad omadused. Täpsemat infot ja pilte meie pakutavate pildiraamide kohta saad lugeda siit

Raamid on purunemiskindlalt pakitud ohutuks kohaletoimetamiseks üle Eesti. 

Pildiraamide tarneaeg: 2 - 4 tööpäeva
Skandinaavia stiilis postrid seinale
Skandinaavia stiilis postrid seinale

Paspartuu

Paspartuu on paksust paberist materjal, mille eesmärk on jätta raami ja pildi vahele vaba valget ruumi, et pilt saaks kerkida raamis paremini esile ja olla kaitstud.

Miks ikkagi peaksin paspartuu soetamisele mõtlema? Paspartuu peamine eesmärk on tekitada pildiraami ja postri vahele hingamisruumi, et muuta poster raami sees mõjusamaks ja konkreetsemaks. Lisaks jääb paspartuu kasutamisel postri ja klaasi vahele ruumi õhu ringlemiseks, et klaasi temperatuuri kõikumised ei kahjustaks postrit ja kindlustaks selle pikema säilivusea.


Paspartuu lisamise näide: 

Kui soovid tellida oma valitud postri koos paspartuuga, siis pane tähele, et kui valid näiteks suuruseks 50x70cm ja lisad valikule veel paspartuu, siis raami suuruseks jääb 50x70cm, kuid lisades raami sisse paspartuu, siis paspartuu arvelt väheneb postri reaalne mõõt ühe võrra ehk antud juhul muutuks poster 40x50cm suuruseks. Seega palun pea meeles, et tellides postrit koos raami ja paspartuuga, siis suurust valides valite Te raami mitte postri suuruse!

Skandinaavia stiilis postrid seinale
Postrid seinale

Kohaletoimetamine

Sinu tellimus pakitakse turvaliselt ja saadetakse kohale meie usaldusväärsete kullerpartnerite kaudu. Kvaliteetse ja kiire tarne tagamiseks saadame tellimused, mis sisaldavad postreid ja pildiraame suuruses 50x70cm või 70x100cm, otse kulleriga koduukseni, et tagada paki täiuslik seisukord.

Sõltuvalt asukohast kulub tarnele üldiselt 2 – 4 tööpäeva ja alates 69-eurosest ostust pakume tasuta kohaletoimetamist. Juhul, kui mingil põhjusel on toode vaja meile tagastada, siis garanteerime 14-päevase tasuta tagastusõiguse.

Wanderwall pakend

Sulle võib meeldida ka…

Mida meie kliendid räägivad?

Tellisin 2 raamitud postrit 70×100 ja tulemus on palju kenam kui oodata oskasin. Nüüd on hea postreid vahetada. Tarne väga kiire.

Monika

Kogu protsess oli super. Korralikult pakitud pildid toodi ukse taha. Pildid on väga ilusad ja kvaliteetsed. Tellin kindlasti veel.

Kristina
Kõik oli suurepärane, Kiirelt kaup käes, kvaliteet ideaalne.
Christine

Piltide kvaliteet on väga hea, kiire kohaletoimetamine, hästi pakendatud.

Tiina K.

Väga ilusad postrid! Ülikiire teenindus ja meeldiv kättetoimetamine.

Aiki S.
Meeldis fotode kvaliteet. Toode oli selline nagu ka e-poes.Kiire tarne ja veel meeldis see, et pildid ei olnud rullis vaid ilusasti sirgelt tugeval alusel.
Kairi U.

Imeilusad pildid ja tulid väga kiirelt! Aitäh!

Doris

Kogu ostukogemus oli väga meeldiv, alates mugavast veebilehest, heast tootevalikust kuni väga kiire ja paindliku tarneni. Suur aitäh!

Ramune
Väga ilus poster ja kiire teenindus :)
Johanna

Sobis seina nagu valatud. Mahedad värvid, meeldiv kompositsioon, hästi sensuaalne ja mõnus. Kätte sain kauba kiiresti, ilusasti pakitud, terve ja kohe kasutatav. Väga hea teenindus.

Signe

Hea valik, kiire teenindus ja suur raamide valik. Väga rahul, aitäh!

Diana L.

Kõik on suurepärane. Kiire tarne ja kvaliteetsed ning modernsed tooted.

Görel R.

Hei! Tellisin teilt kaks postrit ja tahtsin öelda, et need on nii ägedad nii soodsa hinna eest! 🥰 Ma juba hakkan uusi ideid koguma, et kuhu veel pilte panna saaks ☺️ Igastahes praegused pildid läksid magamistuppa ja magamistoal on hoopis teine vibe.

Elis T.

Tellitud pilt käes ja suured tänud teile. Sobib väga hästi. 

Meelis T.
Tere. Jäin väga rahule. 😊 Kiire ja super teenindus. Tellin kindlasti veel 🤩
Inna A.

Tere! Suur-suur tänu, olen mega rahul! 😍🤩🥳Jätkake samas vaimus! ✨✨✨ ja muidugi nii kiire tarne ja kui mure kinkekoodiga oli, siis kohe kiire lahendus - super!

Klair K.

Suur aitäh teile nende imeliste piltide eest, mul oli ainult jagamise rõõm😍 kindlasti tahan veel tellida!

Anu A.

Tere! Sain teilt tellitud postid taaskord nii kiiresti kätte. Suur suur aitäh ☺️ muidugi ei saanud jätta ka kasutamata teie kingitud sooduskoodi - juba saatsingi uue tellimuse 🙈 ja varsti on vaja paari ruumi veel valikud teha ☺️

Marion T.