Merci

Alates 8.95

Wanderwall on disaini- ja trükistuudio, mis toob kohalikesse kodudesse parima hinnaga seinakunsti. Aitame täita Sinu iga toa ilu ja inspiratsiooniga.

Hoolikalt valitud postrid on trükitud kvaliteetsele mattpaberile, mida on võimalik tellida koos Eestis toodetud puitraamidega, trendikate plastikust raamidega või raamimata kujul.

Palun pane tähele, et kodulehe pildid on illustratiivsed ning postrite värvid võivad tegelikkuses veidi erineda ekraanil kuvatud toonidest.

21 x 30cm
30 x 40cm
40 x 50cm
50 x 70cm
70 x 100 cm
Ilma raamita (ainult poster)Ilma raamita (ainult poster)
Valge puitValge puit
Must puitMust puit
TammepuitTammepuit
Kuldne plastikKuldne plastik
Must plastikMust plastik
Hõbedane plastikHõbedane plastik
Ei
Jah
Puhasta
  • Kaup kätte 2 - 4 tööpäevaga
  • Tasuta transport alates 49 eurost
  • 14-päevane tasuta tagastusõigus

Merci

Pakkudes lugematul hulgal erinevate disainidega postreid, loodame aidata teil leida oma maitsele sobiva seinakunsti olenemata teie stiilist ja eelistustest.

Postreid on võimalik tellida koos Eestis toodetud täispuit raamiga, plastikust raamiga või raamimata kujul. Lisaks saad lisada postrile paspartuu näol valged ääred, et poster saaks raamis tulla paremini esile ja olla kaitstud. 

Meie raamid on valitud vastavalt postritele, et garanteerida ideaalne sobivus igasse pildiraami. Kombineeri postrid erinevas suuruses, värvis või stiilis raamidega, et luua oma koju ideaalne fotosein. Kui otsid inspiratsiooni, kuidas kombineerida postreid oma ideaalse galeriiseina loomiseks, siis vaata meie nipinurka ideede saamiseks. Loe lähemalt, kuidas luua stiilne galeriisein, et muuta oma seinad elavamaks ja anda kodule viimistletud välimus.

 

Skandinaavia stiilis postrid seinale

Postrid

Avasta taskukohaseid skandinaavia disainist inspireeritud postreid, mis on ideaalne viis interjööri isikupärastamiseks igas toas. 

Wanderwalli postrid on trükitud vesivärvidega katmata mattpaberile. Väiksemõõdulised postrid (210x300mm & 300x400mm) on trükitud paberile grammkaaluga 250g/m2. Ülejäänud postrid trükime paberile grammkaaluga 200g/m2Postrid on trükitud kohalikus Eesti trükikojas, et tagada täiuslik kvaliteet.

Postrite tarneaeg: 2 - 4 tööpäeva

Skandinaavia stiilis postrid seinale
Skandinaavia stiilis postrid seinale

Pildiraamid

Wanderwallist leiad pildiraame viies erinevas suuruses ja kuues erinevas kujunduses - nii läikivat hõbedat, kuldset, musta kui ka loodusliku valget, musta ja tammepuidust pildiraame.

Raamide tagaküljel on siledad metallpandlad, mille abil on neid lihtne avada ja sulgeda ning riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Suuremate raami mõõtmete jaoks kasutame purunemiskindlat pleksiklaasimis on kergem ja tugevam kui päris klaas, kuid millel on samad peegeldavad omadused. Täpsemat infot ja pilte meie pakutavate pildiraamide kohta saad lugeda siit

Raamid on purunemiskindlalt pakitud ohutuks kohaletoimetamiseks üle Eesti. 

Pildiraamide tarneaeg: 2 - 4 tööpäeva
Skandinaavia stiilis postrid seinale
Skandinaavia stiilis postrid seinale

Paspartuu

Paspartuu on paksust paberist materjal, mille eesmärk on jätta raami ja pildi vahele vaba valget ruumi, et pilt saaks kerkida raamis paremini esile ja olla kaitstud.

Miks ikkagi peaksin paspartuu soetamisele mõtlema? Paspartuu peamine eesmärk on tekitada pildiraami ja postri vahele hingamisruumi, et muuta poster raami sees mõjusamaks ja konkreetsemaks. Lisaks jääb paspartuu kasutamisel postri ja klaasi vahele ruumi õhu ringlemiseks, et klaasi temperatuuri kõikumised ei kahjustaks postrit ja kindlustaks selle pikema säilivusea.


Paspartuu lisamise näide: 

Kui soovid tellida oma valitud postri koos paspartuuga, siis pane tähele, et kui valid näiteks suuruseks 50x70cm ja lisad valikule veel paspartuu, siis raami suuruseks jääb 50x70cm, kuid lisades raami sisse paspartuu, siis paspartuu arvelt väheneb postri reaalne mõõt ühe võrra ehk antud juhul muutuks poster 40x50cm suuruseks. Seega palun pea meeles, et tellides postrit koos raami ja paspartuuga, siis suurust valides valite Te raami mitte postri suuruse!

Skandinaavia stiilis postrid seinale

Kohaletoimetamine

Sinu tellimus pakitakse turvaliselt ja saadetakse kohale meie usaldusväärsete kullerpartnerite kaudu. Kvaliteetse ja kiire tarne tagamiseks saadame tellimused, mis sisaldavad postreid ja pildiraame suuruses 50x70cm või 70x100cm, otse kulleriga koduukseni, et tagada paki täiuslik seisukord.

Sõltuvalt asukohast kulub tarnele üldiselt 2 – 4 tööpäeva ja alates 49-eurosest ostust pakume tasuta kohaletoimetamist. Juhul, kui mingil põhjusel on toode vaja meile tagastada, siis garanteerime 14-päevase tasuta tagastusõiguse.

Wanderwall pakend