Postririputi tammepuidust

Alates 5.90

Wanderwall on disaini- ja trükistuudio, mis toob kohalikesse kodudesse parima hinnaga seinakunsti. Aitame täita Sinu iga toa ilu ja inspiratsiooniga.

Hoolikalt valitud postrid on trükitud kvaliteetsele mattpaberile, mida on võimalik tellida koos Eestis toodetud puitraamidega, trendikate plastikust raamidega või raamimata kujul.

Palun pane tähele, et kodulehe pildid on illustratiivsed ning postrite värvid võivad tegelikkuses veidi erineda ekraanil kuvatud toonidest.

22cm
31cm
41cm
51cm
71cm
Puhasta
  • Postrid kätte raamitud kujul
  • Tasuta transport alates 49 eurost
  • Kaup kätte 2-4 tööpäevaga

Tammepuidust postririputi

Postririputi on ülimalt lihtne ja stiilne viis oma lemmikpostrite riputamiseks. Magnetkinnitusega pildiriputil on nutikas disain, mis hoiab plakatit sirgelt, tugevalt ja postrit kahjustamata seinal.

Kahe puidust liistu vahel on tugevad magnetid, tänu millele on postrite riputamine ja vahetamine imelihtne. Lisaks on postririputitega kaasas ka kolm erinevat nööri: must, valge ja naturaalne takunöör, et saaksid hõlpsasti valida oma interjööri kõige sobivama.

Meie valikust leiad pildiriputid mustast, valgest, tumepruunist ja tammepuidust viimistlusega. Pildiriputeid on saadaval viies suuruses: 22cm, 31cm, 41cm, 51cm ja 71cm

Postririputite tarneaeg: 1 - 3 tööpäeva

Skandinaavia stiilis postrid seinale
Skandinaavia stiilis postrid seinale