Alumiinium matt kuldne pildiraam

Alates 10.90

Wanderwall on disaini- ja trükistuudio, mis toob kohalikesse kodudesse parima hinnaga seinakunsti. Aitame täita Sinu iga toa ilu ja inspiratsiooniga.

Hoolikalt valitud postrid on trükitud kvaliteetsele mattpaberile, mida on võimalik tellida koos Eestis toodetud puitraamidega, trendikate plastikust raamidega või raamimata kujul.

Palun pane tähele, et kodulehe pildid on illustratiivsed ning postrite värvid võivad tegelikkuses veidi erineda ekraanil kuvatud toonidest.

21 x 30cm
30 x 40cm
40 x 50cm
50 x 70cm
70 x 100 cm
Puhasta
  • Postrid kätte raamitud kujul
  • Tasuta transport alates 49 eurost
  • Kaup kätte 2-4 tööpäevaga

Pildiraamid

Wanderwallist leiad pildiraame viies erinevas suuruses ja kuues erinevas kujunduses - nii läikivat hõbedat, kuldset, musta kui ka loodusliku valget, musta ja tammepuidust pildiraame.

Raamide tagaküljel on siledad metallpandlad, mille abil on neid lihtne avada ja sulgeda ning riputada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt. Suuremate raami mõõtmete jaoks kasutame purunemiskindlat pleksiklaasimis on kergem ja tugevam kui päris klaas, kuid millel on samad peegeldavad omadused. Täpsemat infot ja pilte meie pakutavate pildiraamide kohta saad lugeda siit

Raamid on purunemiskindlalt pakitud ohutuks kohaletoimetamiseks üle Eesti. 

Pildiraamide tarneaeg: 2 - 4 tööpäeva
Skandinaavia stiilis postrid seinale
Skandinaavia stiilis postrid seinale

Kohaletoimetamine

Sinu tellimus pakitakse turvaliselt ja saadetakse kohale meie usaldusväärsete kullerpartnerite kaudu. Kvaliteetse ja kiire tarne tagamiseks saadame tellimused, mis sisaldavad postreid ja pildiraame suuruses 50x70cm või 70x100cm, otse kulleriga koduukseni, et tagada paki täiuslik seisukord.

Sõltuvalt asukohast kulub tarnele üldiselt 2 – 4 tööpäeva ja alates 49-eurosest ostust pakume tasuta kohaletoimetamist. Juhul, kui mingil põhjusel on toode vaja meile tagastada, siis garanteerime 14-päevase tasuta tagastusõiguse.

Wanderwall pakend

Sulle võib meeldida ka…